تبلیغات
قالب وبلاگ برای بلاگفا و کد قالب میهن بلاگ - چهار خط حرف دل

قالب وبلاگ بلاگفا و قالب میهن بلاگ         

«
!برای دیدن جزئیات کلیک کنید«
خرید و فروش بدون واسطه ( بزرگترین بازارچه ایرانیان )


بزرگترین فروشگاه تخصصی ایرانی در ضمینه هک و کپی خور کردن پلی استیشن 3
شنبه 13 مرداد 1386
چهار خط حرف دل

با سلام مجدد خدمت دوستان بلاگر و بازدید كننده های محترم.

همونطوری که تمام بروبچه های میهن بلاگی می دونن میهن بلاگ با یک سهلنگاری و نگرفتن بکاپ به موقع ار دیتا بیس سرورسش باعث نابودی بسیاری از وبلاگها و حتی وبلاگ نویسانش شد.
وبلاگ من هم از این بازی بی نصیب نموند! وتاجایی رسیدش که من بهتر دیدم که حذفش کنم و دوبار رجیسترش کنم!... دوباره راه اندازی این وبلاگ بسیار وقت منو گرفت به طوری مجبور شدم فشار پنج ماه رو روی یک هفته متمرکز کنم! تا جواب بگیرم. حتا یه دفه کلا بی خیال شدم و هاست دومین خریدم!.

امید وارم که دیگه همچین مشکلی برای میهن بلاگ پیش نیاد... ولی من به همه قول می دم که اگه دوباره این مشکل پیش اومد خودم شحصا برم و مسئولشو با همین دستام که الان رو کیبرده خفه کنم! آخه یکی نمیگه دوست عزیز درسته که سرویس شما رایگانه ولی قرار نیست که بیخیال ساپورت بشی! من خودم حاضرم تا سقف پنجاه تومن برای ساپورت وبلاگم بدم؟! ولی حاصل زحمتام دود نشه و بره هوا!

بگزریم......!

با دوباره راه اندازی کردن این وبلاگ به فکر گسترش افتادم و می خوام به جایی برسونمش که پاتوقی برای وبلاگنویسان به حساب بیاد!. و برای جلو بردن این امر مهم نیاز دارم به پیشنهاد های شما دوستان و تبادل لینک شما بلاگر های عزیز.

ایرانی باشد و سرفراز.


[+] نوشته شده توسط نیما در ساعت 08:08 ق.ظ | موضوع: خودمونی , | نظر |